Віка Струк знову потребує допомоги!

Віка Струк знову потребує допомоги!

Чотири роки тому квасилівчанка Віка Струк проходила лікування гострого лімфобластного лейкозу. Здавалося, що все в минулому. Але кілька днів тому «швидка» привезла 14-річну Віку в онкогематологію з сильним болем у спині.

Аналіз крові показав низькі тромбоцити, і у дівчинки взяли спинномозкову пункцію. Вікторія сама здогадалась, що це рецидив. Вона на другий день в лікарні сказала мамі: «Я вже доросла. Я все розумію. Пункцію просто так не беруть».

Віка заступила на протирецидивну хімію. Лікування буде дуже важким, дози препаратів чималі. У відділенні є вся необхідна хімія, але немає деяких підтримуючих препаратів, систем, глюкози, фізрозчину, шприців. На такі, здавалося б дрібниці, уже сьогодні потрібно не менше тисячі гривень. Лікарі планують найближчим часом встановити Вікторії венозний міні-порт. Сам порт у є, але комплект з десяти ліній до нього – це ще 2000 гривень. Крім цього, Віці потрібно знову здавати аналіз на гепатит В. У дівчинки гепатит, і їй необхідно регулярно здавати аналізи на рівень вірусу в крові. Це ще плюс 600 гривень.

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» та мати дівчинки просять про допомогу. Ситуація в родині невтішна. Мама виховує Віку сама, у тата – інша родина. Минулого літа у Віки народилась сестричка, але коли мама Віки ще була вагітною, у тата меншої дівчинки стався інсульт. Його частково паралізувало і після кількох місяців в лікарні чоловік поїхав жити до своєї мами. У мами Наталії на руках двоє дівчаток. Грудне немовля мама зараз переводить на штучне вигодовування, щоб знаходитись з Вікою в лікарні. Доглядати за меншою донькою буде сестра Наталії, яка приїхала з іншої області з однорічною донькою. Мама Наталії доглядає сліпого чоловіка, вона нічим не може допомогти доньці.

Грошей нема, і це – зовсім не перебільшення.

Також Віці терміново потрібні донори ЧЕТВЕРТОЇ групи крові на тромбоконцентрат. Ситуація з донорами критична. Представники благодійного фонду «Скарбниця Надії» просять жителів Квасилова та області розповісти про Віку своїм рідним, знайомим, колегам. Можливо серед них будуть люди з такою рідкісною групою крові. Якщо ви знайдете таких людей – одразу давайте телефон мами: 098 05 32 083 – Струк Наталія.

Без грошей та донорів у Віки немає виходу. Будь ласка, допоможіть!

Координатор Мар’яна Рева: 098 45 26 916.

Реквізити для надання допомоги:

БФ “Скарбниця Надії”
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Струк Вікторії.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...