Влада не наважилася підняти тариф на ліфти

Відкласти на місяць розгляд питання про збільшення вартості чіп-карт для поїздок у ліфтах Квасилова вирішили члени виконкому селищної ради на засіданні, що відбулося у вівторок, 27 лютого.

За словами голови Квасилівської селищної ради Степана Горбатюка, владі потрібно думати, як зробити, щоб люди каталися дешевше і працював ліфт:

– Ціну на технічне обслуговування ліфтів не піднімали з 2015 року. До того ж, подорожчало світло. У звязку з цим, до нас звернулося мале приватне підприємство «Лєда», яке хоче збільшити вартість ліфтових чіп-карт до 116 гривень 37 копійок.

Але  чим дорожча ціна на проїзд у ліфтах, тим більші будуть збитки, бо люди менше їздитимуть і менше купуватимуть картки. Тож зберемося з депутатами і будемо думати, як ціну не піднімати.

Зустріч керівництва та депутатів селищної ради, закріплених за дев’ятиповерховими будинками, а також представників малого приватного підприємства «Лєда» та колективного підприємства «Житловик-1» відбудеться сьогодні, у четвер, 1 березня о 15.00 в приміщенні Квасилівської селищної ради. На ньому і обговорять ситуацію з дуже високою вартість на проїзд у ліфтах селища.

Нагадаємо, що напередодні засідання виконкому представники політичної партії «Сила Людей» у Квасилові оприлюднили відкрите звернення, в якому закликали припинити наживатися на квасилівчанах і вимагали:

– від членів виконавчого комітету Квасилівської селищної ради: не голосувати на черговому засіданні за збільшення вартості ліфтових чіп-карт для населення;

– від голови Квасилівської селищної ради Степана Горбатюка: провести опитування серед мешканців усіх будинків багатоповерхівок, щодо варіанту відмови від використання ліфтових чіп-карток і закладення вартості користування ліфтами у квартплату;

– від депутатів Квасилівської селищної ради: ухвалити рішення про проведення відкритого та прозорого конкурсу, щодо надання послуг з обслуговування ліфтів у Квасилові, задля зменшення тарифу на проїзд для населення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...