Водій маршрутки вигнав жінку з коляскою на дощ?

Водій маршрутки викинув жінку з коляскою на дощ

Про хамську поведінку водія маршрутки «Рівне-Квасилів» повідомила в одній із соціальних мереж пасажирка. Жінка стверджує, що шофер практично вигнав її з маршрутного таксі, побачивши, що вона зайшла в салон з дитячою коляскою.

«Всім привіт! Я ніколи не замислювалася над тим, як складно мамі з дитиною доїхати додому на маршрутці. До сьогоднішнього дня. Я часто їжджу маршруткою «Рівне-Квасилів» і ніколи не було ніяких проблем, щоб їхати з коляскою. Сьогодні (вчора, 9 червня – прим. ред.) я зайшла (вірніше, мені  допомогли занести коляску) і коли я з дитиною вже була в салоні маршрутки, водій сказав: «Вийди з маршрутки зі своєю коляскою, інакше я нікуди не поїду! До мене мають заходити стоячі люди,а не твоя коляска! Я сказав, вийди!» Якісь чоловіки-пасажири винесли мою коляску і залишилась з дитиною знову на зупинці (якраз починався дощ). Ось така історія…» – пише пасажирка Тетяна.

Нагадаємо, що до 25 червня у зв’язку з ремонтними роботами на залізниці переїзд у Квасилові закритий, тож дістатися до Рівного пасажирам наразі можна лише маршрутними таксі «Рівне-Квасилів», або ж потягами.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...