Волонтери знову очищатимуть селище від сміття

Волонтери знову очищатимуть селище від сміття

Уже третій рік поспіль Квасилів долучиться до наймасштабнішої всеукраїнської акції з прибирання сміття «Зробимо Україну чистою!», яка цього разу відбудеться одночасно в усіх населених пунктах держави 25 квітня.

У рамках акції, організацією та проведенням якої в селищі займаються представники громадської організації «Новий Квасилів», волонтери та просто усі небайдужі люди прибиратимуть лісопосадки, узбіччя доріг та інші найбільш засмічені місця Квасилова.

Як розповів координатор акції «Зробимо Україну чистою!» в Квасилові, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко, кількість місць, де відбуватиметься прибирання, безпосередньо залежатиме від числа людей, що візьмуть участь в акції:

– Впродовж двох минулих років ми прибирали від сміття узбіччя вулиці Перспективної (бетонка), а також – лісопосадки Квасилова. Тоді нам вдалося ліквідувати кілька стихійних сміттєзвалищ, що вже є непоганим досягненням. Щоправда, рівень культури окремих мешканців селища залишає бажати кращого, тому сьогодні ми знову бачимо безліч місць Квасилова, встелених сміттям. Тож запрошую усіх небайдужих приєднатися до нашої екологічної акції. Чим більше людей візьме в ній участь – тим більшу кількість сміття вдасться зібрати. Давайте зробимо Квасилів чистим, а себе – кращими!

Як відомо, щорічна весняна всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!» об’єднує сотні тисяч активістів з усіх областей України. Головна мета громадської ініціативи – покращити якість життя простими діями. Учасники акції не схвалюють вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняються. Вони готові власноруч зробити Україну чистішою, і вже неодноразово довели це.

Нагадаємо, минулого року акція «Зробимо Україну чистою!» відбувалася в Квасилові 12 квітня. Тоді її учасники долучилися до встановлення всеукраїнського рекорду з найбільшої кількості сміття, зібраного за одну секунду в Україні.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...