Волонтери зробили Квасилів чистим (+фото)

Волонтери зробили Квасилів чистим

Рекордну кількість учасників зібрала цього року у Квасилові акція «Зробимо Україну чистою!». На прибирання селища від сміття у суботу, 25 квітня, вийшли 11 волонтерів різного віку.

Впродовж акції небайдужі квасилівчани очистили від сміття вулицю Перспективну (бетонку), одну з лісопосадок селища, а також узбіччя дороги, що розташована поблизу колії в напрямку до залізничної платформи. Збираючи сміття, учасники акції одразу його і сортували.

Волонтери зробили Квасилів чистим2

За три години роботи вдалося назбирати 8 пакетів зі склом, 10 – з РЕТ-пляшками, а також 42 – з усім іншим сміттям. О 12 годині квасилівчани, які вийшли на прибирання, взяли участь у встановленні всеукраїнського рекорду з найбільшої кількості сміття, зібраної за одну секунду.

Волонтери зробили Квасилів чистим3

Як розповів щорічний координатор акції «Зробимо Україну чистою!» в Квасилові, голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко, цього року прибирання в селищі виявилося наймасштабнішим і найкращим:

– Це вже третій рік, коли акція «Зробимо Україну чистою!» відбувається в Квасилові, але вперше у ній бере участь така велика кількість учасників. Сприяла цьому як хороша погода, так і серйозна робота з підготовки до акції, пророблена представниками громадської організації «Новий Квасилів».

Вперше за усі роки ми не отримали від всеукраїнських координаторів у Києві ні пакетів для сміття, ні рукавичок. Нічого дивного у цьому немає, адже в країні іде війна, тож усі ресурси краще акумулювати на допомогу армії. Що ж стосується акції «Зробимо Україну чистою!», то вона цього року в Квасилові відбулася коштом представників громадської організації «Новий Квасилів». Крім того, брали з собою необхідні для прибирання речі і учасники акції.

Враження від акції, як завжди, – найкращі. Пощастило познайомитися з багатьма дуже позитивними людьми, які не бажають, щоб їх рідне селище перетворювалося на суцільний смітник. Цікаве спостереження: усі учасники акції, окрім мене, мешкають в Квасилові лише по кілька років. Натомість корінні жителі селища акцію знову «Зробимо Україну чистою!» знову чомусь проігнорували.

В усякому разі, дякую усім учасникам. Усіх буду радий бачити на прибиранні в наступному році. Якщо ж буде відповідне бажання громади, можемо влаштовувати подібні акції в Квасилові частіше, ніж раз на рік.

Волонтери зробили Квасилів чистим4

Задоволеним акцією «Зробимо Україну чистою!» в Квасилові залишився і громадсько-політичний діяч селища Вадим Колубай:

– Дуже дякую Павлові Дутку та громадській організації «Новий Квасилів» за проведення акції з прибирання сміття, до якої я з радістю долучився. Пам’ятається, років 10 тому, коли служив у армії, на подібні прибирання нас виганяли примусово. Сьогодні ж усе відбувалося за бажанням самих квасилівчан. Приємно бачити чимало молодих активістів, які готові змінювати країну, починаючи з малого – прибирання території поблизу своїх домівок.

Волонтери зробили Квасилів чистим5

Нагадаємо, минулого року акція «Зробимо Україну чистою!» відбулася у Квасилові 12 квітня.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...