Вони «рулитимуть» селищем

Вони «рулитимуть» селищем

Стали відомими імена усіх 26 депутатів Квасилівської селищної ради нового скликання. Про це повідомила Квасилівська селищна виборча комісія.

Результати виборів депутатів Квасилівської селищної ради, які відбулися 25 жовтня 2015 року

Округ 1 (вул.Б.Хмельницького, 1, вул. 1 Травня, 1, вул.Рівненська, 1)

1. Ніна Мельничук – 109 голосів.

Округ 2 (вул.Рівненська, 2)

1. Зіновій Дмиш – 76 голосів.

Округ 3 (вул.Молодіжна, 1)

1. Мирослава Никітюк – 59 голосів.

Округ 4 (вул.Молодіжна, 34)

1. Микола Вертелецький – 116 голосів.

Округ 5 (вул.Молодіжна, 36)

1. Оксана Горбатюк – 32 голоси.
2. Олександра Місюра – 17 голосів.
3. Олександр Патій – 15 голосів.
4. Іван Яцишин – 3 голоси.

Округ 6 (вул.Молодіжна, 38)

1. Віта Кисільова – 116 голосів.

Округ 7 (вул.Молодіжна, 40)

1. Наталія Жулавнік – 69 голосів.
2. Віталій Орлюк – 37 голосів.
3. Олег Дуднік – 32 голоси.
4. Дмитро Кривко – 17 голосів.

Округ 8 (вул.Молодіжна, 42)
1. Роман Ходомай – 31 голос.
2. Орися Грибок – 30 голосів.

Округ 9 (вул.Молодіжна, 44)

1. Богдан Колодяжний – 41 голос.
2. Сергій Ковальчук – 19 голосів.
3. Іван Петрук – 19 голосів.

Округ 10 (вул.Молодіжна, 46)

1. Ніна Волошина – 115 голосів.
2. Любов Гоч – 106 голосів.

Округ 11 (вул.Молодіжна, 48)

1. Марія Шум – 133 голоси.
2. Сергій Турчин – 81 голос.
3. Володимир Волянський – 29 голосів.
4. Геннадій Целюк – 22 голоси.

Округ 12 (вул.Молодіжна, 28, 28А, 28Б)

1. Віктор Манжеран – 127 голосів.

Округ 13 (вул.Шкільна, пр.Шкільний, вул.Тополина, вул.Берегова, вул. 17 Вересня)

1. Анатолій Мороз – 40 голосів.
2. Алла Іськова – 8 голосів.
3. Валентин Райковський – 8 голосів.
4. Іванна Громенко – 6 голосів.
5. Сергій Мойсюк – 5 голосів.

Округ 14 (вул.Давня)

1. Світлана Корень – 57 голосів.

Округ 15 (вул.Б.Хмельницького, 3, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 35, 39, 39А, 39Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81).

1. Ірина Іванюк – 54 голоси.

Округ 16 (вул.Б.Хмельницького, 12, 14, 16, 18, 20, 20А, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, вул.Соборна)

1. Наталія Найденко – 38 голосів.
2. Наталія Арешина – 32 голоси.

Округ 17 (вул.Індустріальна, вул.Коротка)

1. Тетяна Білоус – 69 голосів.
2. Володимир Стригун – 10 голосів.
3. Степан Бляшин – 3 голоси.

Округ 18 (вул.Хмільна, вул.Дачна)

1. Сергій Тильчик – 66 голосів.

Округ 19 (вул.Шевченка, вул.Замкова, вул.Здолбунівська)

1. Сергій Тазюк – 34 голоси.
2. Іван Бондарчук – 26 голосів.
3. Валентина Артемюк – 17 голосів.
4. Альона Райковська – 12 голосів.

Округ 20 (вул.Нова, вул.Набережна, вул.Залізнична)

1. Марія Диб’як – 66 голосів.

Округ 21 (вул.1 Травня (приватний сектор))

1. Віктор Петрушин – 42 голоси.

Округ 22 (вул.Рівненська (приватний сектор))

1. Наталія Лєкарєва – 99 голосів.

Округ 23 (вул.Біла, вул.Тиха)

1. Віталій Биць – 51 голос.
2. Сергій Максименко – 11 голосів.

Округ 24 (вул.Вишнева, вул.Мирна)

1. Микола Коба – 99 голосів.

Округ 25 (вул.Зелена, вул.Молодіжна (приватний сектор))

1. Ірина Драчук – 79 голосів.

Округ 26 (вул.Молодіжна, 32)

1. Валерій Чернобривець – 104 голоси.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...