Вийшов перший номер газети «Інший Квасилів»

Вийшов перший номер газети «Інший Квасилів»

Інформаційний проект «Інший Квасилів» продовжує розвиватися та вдосконалюватися. Окрім Інтернет-порталу, який існує вже більше 9-ти місяців, наприкінці грудня минулого року побачив світ також і перший номер загальнополітичного інформаційного друкованого видання з такою ж назвою.

У планах нашої редакції, випускати газету «Інший Квасилів» регулярно. Видання розповідатиме про Квасилів на його мешканців, висвітлюватиме нагальні проблеми селища, надаватиме населенню альтернативну та незаангажовану інформацію з політичних, економічних, соціальних та культурних питань.

Газета «Інший Квасилів» розповсюджується безкоштовно по поштових скриньках мешканців селища.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...
 • s.i.r.i.e.s

  норм, якраз семок купив а газети нема)), лади шуткі в сторону, зроби матеріал шодо наглого продавання форми бланків в селищній раді для людей, бо виходить шо довідка безплатна а бланк доступний в інтернеті і є у вільно мудоступі платний, ідеш і купляєш його там у них і ще в якомусь зошиті непонятному розписуєшся

  • Адмін

   Якщо такі факти дійсно були, давайте докази, напишемо. Потрібен ваш коментар під справжнім прізвищем і ім’ям, що ви, чи хтось зі знайомих дійсно зіштовхнувся з подібними речами. А взагалі такі повідомлення краще писати в контактній формі, або на нашу електронну адресу.

   • s.i.r.i.e.s

    Задав це питання на сайті квасилів ком, там є розділ задати питання міському голові ось питання і відповідь:

    Доброго дня, мене цікавить наступне, чому при отриманні будь-якої довідки в селищній раді: 1.Бланки продаються – тобто вас в наглу відправляють купувати бланк, форма якого доступна у вільному доступі на сайті http://zakon.rada.gov.ua/, виходить довідка безплатна а бланк платний. 2. Де тоді взнати вартість бланків, тобно прайс товарів послуг? 3.Організація виграла тендер на продаж бланків у селищній раді? чи це ваша власна ініціатива селищної ради? 4. Чому не дають чек на купівлю бланків? а мусиш розписуватись в непонятно якому зошиті? 5. Також цікавить чи це загально прийнята практика продавати бланки селищними радами чі це тільки в нашій селищній раді?

    Відповідь голови
    Згідно переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчим комітетом Квасилівської селищної ради, видача довідок громадянам проводиться безкоштовно на бланках встановленого зразка, виготовленого типографським способом. Стосовно придбання бланків в публічно-шкільній бібліотеці смт Квасилів, яка підпорядкована Рівненській централізованій системі публічно-шкільних бібліотек, повідомляю, що дана бібліотека надає послуги ксерокопіювання згідно переліку платних послуг, затверджених дирекцією ЦСПШБ. Отримати бланки, які необхідні для оформлення усіх видів соціальних допомог можна в управлінні соціального захисту населення Рівненської РДА по вул. Соборна, 366а м. Рівне чи зробити копії необхідних документів у будь-якому зручному для вас місці, в тому числі і у всесвітній мережі

 • disqus_9i2BdQT5wb

  Перестаньте тикати це сміття в ворота. Читати там абсолютно нічого, з пустого в порожнє переганяєте

  • Адмін

   Не питання. Напишіть через форму контактів свою домашню адресу і можете бути певними, що нашої газети більше ніколи отримувати не будете.