Виконком зробив вартість проїзду в ліфтах ще дорожчою

Рішення затвердити вартість нової ліфтової чіп-картки на сто поїздок разом із вартістю електроенергії в розмірі 97,29 гривень ухвалили члени виконавчого комітету Квасилівської селищної ради.

Разом з тим, вартість перезарядженої чіп-картки із вартістю електроенергії відтепер становитиме 80,59 гривень.

Таким чином, влада Квасилова відреагувала на лист малого приватного підприємства «Леда» та надані розрахунки економічно-обґрунтованої вартості технічного обслуговування та поточного ремонту одного базового ліфта в житловому фонді селища Квасилів.

Згідно з рішенням виконкому, вже найближчим часом селищний голова Квасилова Степан Горбатюк має укласти додаткову угоду до договору № 42-Р від 01.01.2010 року між селищною радою та малим приватним підприємством «Леда»  на виконання робіт з технічного обслуговування та поточного ремонту ліфтів, щодо зміни економічно-обґрунтованої вартості технічного обслуговування та поточного ремонту ліфтів та електропостачання ліфтів.

Як відомо, надзвичайно дорога вартість проїзду в ліфтах дев’ятиповерхівок Квасилова уже не один рік обурює жителів цих будинків. Однак влада вважає, що альтернативи малому приватному підприємству «Леда», яке займається обслуговуванням та ремонтом ліфтів селища – наразі немає.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...