Як виглядає туалет селищної ради після дороговартісного ремонту?

Фото туалету Квасилівської селищної ради після ремонту нарешті зуміли побачити платники податків, за кошти яких і відбувалися роботи. Опублікував зображення вбиральні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» представник політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко.

«Ось такий вигляд зараз має легендарний туалет, що знаходиться в адмінбудівлі Квасилівської селищної ради. Нагадаю, що наприкінці минулого року влада Квасилова вирішила відремонтувати це приміщення, виділивши для подібної мети з бюджету 76 тисяч гривень. Дивлячись на такі фото кожна притомна людина має себе запитати: а туалет для працівників селищної ради – це дійсно те, на що в першу чергу потрібно витрачати кошти платників податків? У Квасилові всі дороги заасфальтовані, на усіх вулицях є централізоване водопостачання, фасади будинків відремонтовані та й взагалі: інфраструктура знаходиться в ідеальному стані? Звісно, що ні. Але на це коштів немає, є тільки на туалет.

P.S. Навіть при усій цій розкоші, 76 тисяч гривень даний ремонт санвузлу селищної ради навряд чи коштує» – підписав Павло Дутко опубліковані ним фото.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...