Юні квасилівчани – переможці спортивного фестивалю

Юні квасилівчани – переможці спортивного фестивалю

Уже вдруге за останній рік представники квасилівського підліткового клубу «Сокіл» стали кращими в області. Наші хлопці та дівчата здобули перемогу в загальному заліку чергового обласного спортивного фестивалю серед підліткових клубів, що діють за місцем проживання.

Змагання відбувалися 30 листопада у Рівному в рамках всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація».

Як інформують організатори, більшість клубів, що взяли участь у фестивалі не мають спортивної спрямованості, а єднаються підлітки на основі інших інтересів і захоплень, скажімо, художньої чи технічної творчості. Команди підліткових клубів складалися з хлопців та дівчат віком 11-14 років.

Програма фестивалю була розроблена таким чином, щоб забезпечити якомога більшу рухову активність його учасників. Юні хлопці та дівчата визначали кращих у таких спортивних естафетах, як «фітбол», «футбол», «флорбол», «волейбол», а також індивідуальних конкурсах. Різноманітні естафети давали їм можливість продемонструвати злагодженість командних дій, а спортивні конкурси – виявити індивідуальні здібності.

У загальному заліку юні квасилівчани з підліткового клубу «Сокіл» впевнено випередили вихованців клубів села Бугрин Гощанського району, а також мікрорайону Вараш міста Кузнецовськ, що посіли відповідно друге та третє місця на фестивалі.

Юні квасилівчани – переможці спортивного фестивалю2

Нагадаємо, що квасилівський підлітковий клуб «Сокіл» вже не вперше стає переможцем фестивалю. На початку квітня цього року представники Квасилова також стали першими в загальному заліку аналогічних змагань.

Про це повідомляють організатори заходу з комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...