Юному квасилівчанину подарували квитки на футбол

Два квитки на футбольний матч першості України з футболу серед команд першої ліги між рівненським «Вересом» та МФК «Миколаїв» подарували представники Квасилівської організації політичної партії «Сила Людей» мешканцю селища Юрію Чаплінському, який є учнем Клеванського ліцею-інтернату.

Як розповів голова Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко, Юрій є великим шанувальником футболу:

– Свого часу Юра писав у соцмережах, що дуже любить футбол, уболіває за «Верес», але не має коштів, щоб відвідати гру. Тож ми вирішили подарувати хлопцеві два квитки на матч «Верес» – МФК «Миколаїв». Юра пішов на футбол з татом, а улюблена команда потішила його перемогою – 3:1.

Що стосується Юрія Чаплінського, то він отримав лише позитивні емоції від перегляду футбольної гри. «Дякую за квитки! Матч був просто супер!» – сказав хлопець.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 4,00 із 5)
Loading...
  • Ніла

    доброї ночі відвідувачі сайту “ІНШИЙ КВАСИЛІВ”, тільки щойно прочитала статю про мого сина ,Чаплінського Юрія.Хочу запитати особисто пана Павла Дутка ,що означала його фраза”не має коштів”?У Юрія є мама і тато ,він не із мало забезпеченної сімї. Вам має бути соромно за свої слова!!!!! «Дякую за квитки! Матч був просто супер!» – сказав хлопець,а Ви від нього ці слова чули особисто?Можу сказати із впевністю що – Ні !!! СОРОМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!