З Днем Незалежності України!

AsH35neqzKo

Дорогі квасилівчани!

Сьогодні усі ми відзначаємо найбільше національне свято українського народу – День Незалежності. На жаль, 23 річницю Незалежності Україна зустріла в дуже тривожний час. Наша держава зіштовхнулася з такими непростими викликами, як іноземна окупація та військові дії на Сході України.

Так склалося, що нині нам знову необхідно виборювати українську Незалежність, адже ворог не збирається заспокоюватися і прагне знищити молоду українську державу. Для того, щоб зберегти здобутки попередників, в зоні бойових дій щодня віддають свої життя українські патріоти. Вірю, що ці солдати – славні нащадки українських козаків, січових стрільців, воїнів УПА та героїв «Небесної сотні» – зуміють зупинити агресора, захистити територіальну цілісність нашої держави та вибороти перемогу, після чого в Україні назавжди запанує мир та спокій.

Переконаний, що подвиги усіх українських героїв, які боронили раніше та боронять зараз українську державність – житимуть у віках. Спільними зусиллями зробимо усе, щоб зберегти для нащадків це наше величне завоювання – Незалежну Україну.

Сердечно вітаю вас з Днем Незалежності України! Бажаю доброго здоров’я, миру та злагоди усім вашим родинам. Разом – переможемо! Слава Україні! Слава українським героям!

З повагою, ваш земляк, політик, громадський діяч Павло Дутко

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...