За харчування дітей в садочку батьки платитимуть більше

За харчування дітей в садочку батьки платитимуть більше

До 20 гривень в день збільшили розмір коштів, виділених на харчування кожної дитини в Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок). Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету Квасилівської селищної ради під час засідання, що відбулося у вівторок, 26 січня.

Відтепер харчування дітей в дитячому садочку селища на 60 відсотків здійснюватиметься за рахунок батьків (12 гривень в день), і ще 40 відсотків забезпечуватимуть коштом селищного бюджету.

Збільшення вартості харчування для батьків підтримали усі члени виконкому, окрім голови громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка. Пан Павло пропонував альтернативний варіант – 18 гривень в день при фінансуванні 50 на 50.

– Квасилівський дитячий садок має державну форму власності, – каже Павло Дутко,але, разом з тим, влада усе більше перекладає фінансування з селищного бюджету на плечі батьків. Так бути не повинно, тому я запропонував альтернативний варіант рішення, згідно з яким за харчування порівну платили б батьки та влада. На жаль, його не підтримали. Тож тепер залишається тільки слідкувати, чи покращиться раціон харчування дітей в садочку після підвищення плати.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...