За тепло в Квасилові платитимуть стільки ж, як і в Рівному

Тарифи на тепло в Квасилові будуть такими ж, як і в Рівному

Компромісне рішення ухвалили депутати Рівненської районної ради стосовно тарифів на послуги теплопостачання для мешканців Квасилова на сесії, що відбулася сьогодні, 3 жовтня.

Не зважаючи на протест небайдужих квасилівчан та громадських активістів селища, розмір тарифів усе ж збільшили. Але тиск представників територіальної громади, присутніх на сесії, таки приніс свої результати. Після тривалого обговорення, депутати затвердили розмір тарифів для Квасилова на рівні міста Рівного. Тож квасилівчани відтепер платитимуть за тепло 10,83 гривні за 1 метр квадратний, а не 11,32 гривні, як того вимагало керівництво КП «Рівнерайкомуненергія».

Найближчим часом керівництво Рівненського району створить спеціальну комісію, яка розроблятиме механізми, за допомогою яких КП «Рівнерайкомуненергія» отримуватиме компенсацію за різницю в тарифі.

Депутат Рівненської районної ради від Квасилова Дмитро Сільман вже не перший рік вивчає питання завищених тарифів для нашого селища і намагається змінити ситуацію:

– Встановлення тарифів для квасилівчан на рівні міста Рівного – це мінімальний результат, якого нам вдалося досягнути. Далі працюватимемо над тим, щоб зобовязати КП «Рівнерайкомуненергія» дотримуватися чинного законодавства, створити умови для запровадження альтернативних видів опалення. Крім того, потрібно оптимізувати та модернізувати штат КП «Рівнерайкомуненергія».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...