За вбивство власного чоловіка – два роки в’язниці

За вбивство власного чоловіка – два роки в’язниці

Два роки позбавлення волі присудили 34-річній квасилівчанці Аллі, яка у червні минулого року під час чергового сімейного конфлікту вдарила ножем свого однолітка, чоловіка Петра. Від отриманих травм він помер на місці.

Того вечора Алла разом з дітьми повернулася із святкування дня народження. Старший син пішов гуляти, а трирічну доньку жінка поклала спати. В квартирі перебував ще похресник Алли. В цей момент у двері почав гримати Петро. Жінка злякалася, що знов буде бити її, тому вхідні двері замкнула. Але захмелілого Петра це ще більше розізлило, і він почав вибивати двері. Жінка викликала міліціонерів, проте запобігти біді не вдалося.

Петро ввірвався у квартиру і почав бити жінку. Згідно з висновком судово-медичної експертизи він вдарив Аллу понад п’ять разів, чим спричинив легкі тілесні ушкодження. У відповідь жінка схопила на кухні ножа і нанесла Петру два проникаючі удари в область грудей та дві поверхневі рани. Смерть чоловіка настала внаслідок ножового поранення лівої половини грудей з ушкодженням серця, що призвело до вираженої внутрішньої і зовнішньої кровотечі та масивної крововтрати.

Слідчі районного відділу міліції направили провадження до суду з обвинувальним актом за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
У ході судового розгляду з’ясувалося, що обвинувачена, захищаючись від посягання на власне життя та здоров’я з боку свого чоловіка, перевищила межі необхідної оборони, вчинивши умисне вбивство, відповідальність за яке передбачена статтею 118 (умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони) Кримінального кодексу України і призначили їй міру покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки.

Алла у скоєному розкаялася та сприяла розкриттю злочину. Проте обтяжуючою обставиною є те, що вона на момент скоєння кримінального правопорушення перебувала у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє Марія Юстицька з Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...