Замість багатоповерхівки – державний дитсадок та парк відпочинку

У системі електронного врядування «Розумне місто Квасилів» усе більшої популярності набирає петиція до влади селища, в якій люди вимагають збудувати ще один державний дитсадок та парк відпочинку поблизу нього на земельній ділянці між вулицями Перспективною та Молодіжною. Лише за перших чотири дні електронне звернення підписав 41 мешканець.

Автором петиції став голова Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко. «Як відомо, у Квасилові впродовж багатьох років поспіль не вистачає місць для дітей у єдиному державному дитсадку. Черги у дошкільний навчальний заклад становлять сотні дітей, у той же час влада Рівного усе частіше заявляє, що заборонить квасилівським дітям без міської прописки відвідувати рівненські дитсадки. У результаті, спорудження ще одного державного дитсадка в Квасилові – одне з найнагальніших питань, яке має вирішити влада селища. Крім того, у Квасилові до цих пір немає жодної рекреаційної зони – парку відпочинку, де могли в проводити дозвілля батьки з дітьми, а також – люди старшого віку. Обидва об’єкти (дитсадок та парк) можна збудувати на земельній ділянці, яка знаходиться між вулицями Перспективною та Молодіжною у Квасилові. Чисельні голосування в інтернеті засвідчили, що саме цього хоче більшість жителів Квасилова, до того ж, дана земля знаходиться у власності територіальної громади селища» – йдеться у зверненні.

Для того, щоб петицію розглянули на засіданні сесії Квасилівської селищної ради, вона повинна назбирати 100 підписів за 90 днів. Відповідно, за 86 днів, що лишилося, підписати звернення має ще 59 жителів селища.

Переглянути петицію в системі електронного врядування «Розумне місто Квасилів» та підписати її можна за цим посиланням.

Поки влада Квасилова ніяк не хоче реагувати на вимоги людей. Більше того, на останньому засіданні сесії селищний голова Степан Горбатюк заявив, що на земельній ділянці, про яку іде мова, будуватимуть багатоповерховий житловий будинок із приватним дитячим садочком у ньому.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...