«Збережіть відділення в селищі!» – квасилівчанин звернувся до керівництва «Ощадбанку»

Звернення до начальника Рівненської обласної філії АТ «Ощадбанк» надіслав голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко. У документі квасилівчанин закликає зберегти банківське відділення у селищі, яке планують закрити 20 червня цього року.

Павло Дутко наголосив, що відділення «Ощадбанку» є єдиною банківською установою на усе селище Квасилів, у якому проживає понад 7 тисяч людей. «Його закриття створить серйозні проблеми для великої кількості квасилівчан, а особливо – пенсіонерів та одиноких людей старшого віку, які далеко не завжди мають можливість поїхати за пенсією та задля сплати комунальних послуг до інших населених пунктів.

Послугами відділення «Ощадбанку» в Квасилові користується велика кількість жителів селища, про що свідчать постійні черги перед дверима каси. На моє переконання, державний банк, який отримує підтримку з державного бюджету України, має в першу чергу дбати не про рентабельність, а про комфорт та зручність українців, які користуються його послугами.

У зв’язку з цим, звертаюся до вас з проханням зберегти відділення «Ощадбанку» в Квасилові» – написав представник «Сили Людей».

Крім того, пан Дутко поставив питання керівництву «Ощадбанку, які стосуються альтернативам існуючому відділенню. А саме: чи будуть встановлені у Квасилові банкомат та термінал «Ощадбанку» і де знаходиться найближче до Квасилова відділення банку.

Наразі Павло Дутко, як голова ініціативної групи зі збереження відділення «Ощадбанку» в Квасилові збирає відповідні підписи до депутатів Верховної Ради від Рівненщини, які виявили бажання допомогти жителям селища вирішити цю проблему.

Нагадаємо, про плани керівництва «Ощадбанку» закрити своє відділення квасилівчани дізналися на початку минулого тижня. Їх дуже обурила така інформація. Пенсіонери погрожували набавіть перекрити залізничне сполучення, якщо це станеться.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...