Земля біля «Затишку» залишиться у власності територіальної громади

З другої спроби, у понеділок, 12 червня, Квасилівській селищній раді все ж вдалося провести позачергову сесію. На ній повторно розглядалося питання виділення земельної ділянки Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату. У результаті, громаді Квасилова та воїнам АТО які знову пікетували сесію, вдалося захистити власну землю від передачі її у приватну власність.

Нагадаємо, що 24 травня на позачерговій сесії Квасилівської селищної ради депутати майже одноголосно ухвалили скандальне рішення про виділення землі Рівненській Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату для будівництва Духовно-просвітницького центру, що мав постати на болоті поблизу кафе «Затишок». Подібні дії обранців викликали серйозне обурення з боку квасилівської громади. Уже за кілька днів люди зібралися в кабінеті селищного голови і змусили його своїм розпорядженням зупинити виконання рішення Квасилівської селищної ради від 24 травня 2017 року № 458 «Про розгляд заяви Рівненської Єпархії УПЦ» та скликати позачергову сесію, на якій мало повторно розглядатися дане питання.

Сесія, запланована на п’ятницю, 9 червня, так і не відбулася, адже більшість депутатів на неї не з’явилися. Тож селищному голові Степану Горбатюку довелося видавати повторне розпорядження, про скликання пленарного засідання на понеділок, 12 червня. У підсумку, депутати не подолали вето голови – при повторному розгляді питання майже всі вони утрималися. Після цього, представник Української Православної Церкви Московського Патріархату, присутній на сесії, заявив, що забирає свою заяву про виділення земельної ділянки.

Мешканці Квасилова сподіваються, що на захищеній ними від передачі в приватну власність території, буде побудований дитячий садочок, так як це і передбачено генеральним планом селища.

Фото – Ірини Самчук

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 4,33 із 5)
Loading...