Землю громади знову продали за безцінь?

Рішення продати усього за 32 тисячі гривень земельну ділянку площею 0,0717, що знаходиться за зупинкою маршрутних таксі «Квасилів-1» і на якій розташоване незавершене будівництво, ухвалили депутати Квасилівської селищної ради під час сесії.

Селищний голова Квасилова Степан Горбатюк запевняє, що усе відбулося законно. Мовляв, громадянка Марія Кузмінчук замовила експертну грошову оцінку земельної ділянки у фірми «Експерт-Рівне», яка і вказала зазначену вище ціну.

З іншого боку, як розповідає опозиційний депутат Квасилівської селищної ради, представник політичної партії «Сила Людей» Віктор Манжеран, нікого з його колег чомусь не здивувала і не насторожила дуже низька вартість земельної ділянки, яка ще вчора належала територіальній громаді, а сьогодні вже стала приватною:

– За цю земельну ділянку, в бюджет Квасилова щороку надходила орендна плата у розмірі близько 12 тисяч гривень. Навіщо за таких умов її було продавати? А якщо вже продавати, то за серйозні кошти, а не за копійки! Добре пам’ятаю, як кілька років тому цю ж землю виставляли на аукціон і тоді її стартова ціна сягала 100 тисяч гривень. За той час тут залили фундамент і встановили споруду. Але хіба у нас в країні, чи в області настільки впала вартість землі, що зараз ділянку продали втричі дешевше? Мені дуже соромно за це рішення депутатів. Вважаю, що Квасилів дуже багато втратив від його прийняття.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли представники квасилівської влади продають землю значно дешевше, ніж усі очікують. Так два роки тому земельна ділянка площею 0,1234 гектари, яка зараз є частиною кафе «Затишок», коштувала громадянці Галині Шепеляк 53 876 гривень. Хоча інші аналогічні землі Квасилова, що мали не таке зручне розташування, оцінювалися у той час перед аукціоном не менш, ніж у 140 тисяч.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...