«Зеніт» «жовто-зеленим» – не суперник

zenit-zhovto-zelenym-ne-supernyk

Свою найбільшу перемогу в нинішньому чемпіонаті району здобули футболісти ФК «ЛМЗ-Квасилів» минулої неділі, 16 жовтня. На власному полі квасилівчани розгромили головного аутсайдера вищої ліги – шубківський «Зеніт».

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Зеніт» – 7:2 (6:0).

16 жовтня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 70 глядачів. 4 градуси. Оцінка поля – 4.

Арбітри: М.Буднік (Обарів), С.Кральковський (Гощанський район), О.Мазурук (Малий Шпаків).

Квасилів: Каштан, Ковальчук (Гордіюк, 59), Островський (Шпаковський, 53), Онищук, Панчук, Мельнічук, Мартинюк (Ошманін, 46), В.Мельниченко, Наливайко (Данчук, 64), Назарук (Перець, 59), Р.Мельниченко (Чернюх, 46).

Шубків: Жук, Олійник, Флисник, Чернявський, Є.Саганюк, Никитюк, Янчук, Опольський, А.Тіт, Данілов, Каховський.

Голи: Мельнічук (8), Ковальчук (21), Наливайко (25), Онищук (28, 33), Мартинюк (42), Чернюх (75) – Данілов (57), Опольський (90+2).

Попередження: Мартинюк (35), Наливайко (58) – Саганюк (37), Опольський (46), Чернявський (55).

Усі питання стосовно переможця господарі поля вирішили ще в першому таймі, який завершився з рахунком 6:0 на користь ФК «ЛМЗ-Квасилів». Після перерви «жовто-зелені» зовсім заспокоїлися, тож гра вирівнялася. У підсумку, квасилівчани відсвяткували переконливу перемогу – 7:2.

Результати інших матчів 16 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Горинь» – «Калина» – 7:1, «Рівес» – ФК «Городище» – 1:0, «Продторгобладнання» – «Арсенал-Факел» – 2:0, «Сатурн» – «Славія» – 0:6.

Тижнем раніше ФК «ЛМЗ-Квасилів» також переміг. Наша команда здолала в Городку «Калину» – 1:0.

Після двох перемог поспіль квасилівчани закріпилися на п’ятому місці турнірної таблиці. Щоправда, шансів піднятися вище у «жовто-зелених» – небагато.

Матч передостаннього туру чемпіонату серед команд вищої ліги ФК «ЛМЗ-Квасилів» проведе у неділю, 23 жовтня. В гостях квасилівчани поміряються силами з ФК «Городище».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)