Жінку обурив стан бомбосховища на «Укрпошті»

Хоча війна триває вже більше п’яти місяців, влада Рівненської територіальної громади так і не потурбувалася про безпеку жителів Квасилова, що живуть у районі дев’ятиповерхових будинків по вулиці Молодіжній.

Зокрема, людям ніде сховатися під час повітряної тривоги, а одне з небагатьох бомбосховищ у підвальному приміщенні «Укрпошти» знаходиться у занедбаному стані. Про це на своїй сторінці у Facebook написала квасилівчанка Юлія Годованюк.

«Сказати що я в шоці – це нічого не сказати!!!!!!! Наша дорога владо, яка так гарно «допомагає» всім, що аж розпирає!!!! Єдине бомбосховище в дев’ятиповерхівках в наджахливому стані! Де ховатися людям від терактів росії???????????? Пане Олександр Третяк, Віталій Коваль, Віта Кисільова чому бомбосховища немає??

 Чи вже війна скінчилася???? Світла немає, вода стоїть, якісь пакети, гарчірки, аж мороз по шкірі від побаченого!! Я навіть побоялася далі йти, адже емоції жаху переповняють, сирість, а з дитиною як туди спускатися посеред ночі????? Дорога владо, ви чекаєте терактів по багатоповерхівках з величезною кількістю жертв????? Для чого????? Чи вам приносить задоволення те, що при оголошенні тривоги всіх просите спуститися в укриття, якого немає???? Для вас це жарти????????????? Попереду осінь, зима, а ще до цього ціла низка свят, з якими точно рашисти вітатимуть!!! Де людям рятуватися, де??? Правило двох стін певно скажете!! Але ж ми бачимо в що перетворюється будинок при прямому влучанні!!! Сьогодні було 2 тривоги і треба дякувати ЗСУ та Господу, що все добре!

 Владо, зверніть увагу на стан даного укриття! Зробіть укриття для жителів Квасилова, але таке щоб ви самі змогли б туди спускатися зі своїми дітьми!!!!! Ми теж хочемо жити!» – написала жінка дуже емоційне повідомлення.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...