Житель селища незадоволений тим, скільки платить за газ

Не зважаючи на те, що спочатку Кабінет Міністрів, а потім – і комунальне підприємство «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради заявили про те, що тарифи на послуги з централізованого опалення для населення зменшені, задоволені їх розміром у Квасилові (Рівненщина) далеко не усі.

48-річний житель Квасилова Ігор Тихончук має дружину і доньку. Впродовж багатьох років він працював на будівництві, але наразі постійного місця роботи знайти не може. Чоловік порівняв власні платіжки за тепло, які отримував рік тому і зараз і дійшов висновку, що їх вартість практично не змінилася:

– На субсидію ми права не маємо, тож платимо за тепло досить багато. У грудні 2018 року нам нарахували 2332 гривні, а у грудні минулого року – 2216 гривень. Різниця дуже незначна. Але варто згадати про те, що минула зима була значно холоднішою, ніж нинішня. Чому не врахований цей фактор і за що ми змушені постійно переплачувати? Хочу розібратися в даному питанні, тож закликаю усіх квасилівчан також показати свої платіжки за газ, щоб їх порівняти з моїми, а уже далі можна буде ставити питання чиновникам різного рівня.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...