Жителям селища хочуть збільшити тариф на тепло

Рішення «Про встановлення тарифів КП «Квасилівтеплоенерго» Рівненської міської ради» розгляне у вівторок, 9 листопада, виконавчий комітет міськради на своєму засіданні.

Про це повідомляє сайт Рівненської міської ради.

На сайті вже з’явився проєкт відповідного рішення, згідно з яким тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення пропонують збільшити до 2674,82 гривень за гігакалорію. Нинішня вартість тепла становить 2130,50 гривень.

Разом з тим, такий же тариф для жителів Рівного, послуги яким надає ТОВ «Рівнетеплоенерго» станом на сьогодні становить 1913,16 гривень за гігакалорію.

Депутат Рівненської районної ради, квасилівчанин Павло Дутко вважає дивною ситуацію, коли для жителів однієї територіальної громади хочуть встановити абсолютно різну ціну на тепло:

– Не розумію, чим квасилівчани у розумінні міськради гірші за рівнян і чому різницю в тарифах на тепло хочуть зробити настільки великою. Сподіваюся, у членів виконкому вистачить здорового глузду не голосувати за це рішення а встановити для КП «Квасилівтеплоенерго» тариф такий же, як і для ТОВ «Рівнетеплоенерго». Адже квасилівчани – також мешканці Рівненської міської громади і також мають право на отримання компенсації вартості тарифу з міського бюджету.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...