Житловий будинок бере участь у програмі з термомодернізації

Голова ОСББ «Квасилівські зорі» Світлана Басовець ще в січні 2021 року дізналася про можливості втілення в життя комплексних технічних рішень з енергоефективності у п’ятиповерховому будинку №28-А, що на вулиці Молодіжній у Квасилові.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Мешканці будинку 28-А виявили бажання змінити своє житло до рівня європейського зразка, згуртувалися та усвідомили відповідальність за власний дім.

6 березня 2021 року голова ОСББ Світлана Басовець подала заявку з пакетом документів на участь в програмі «Енергодім. Рівне» (пакет Б). З хвилюванням чекали затвердження в столиці і на місцевому рівні.

Станом на сьогодні уже розпочато роботи, а саме в техпідпіллі багатоповерхівки замінено і утеплено внутрішні мережі теплопостачання, встановлено лічильник обліку тепла з терморегулятором, збалансовано подачу тепла.

Кошти на впровадження заходів з енергоефективності в ОСББ надійдуть з державного та місцевого бюджетів, а 20 відсотків профінансують мешканці цього будинку. До речі, голова ОСББ Світлана Басовець відзначила, що лише модернізація техпідпілля дозволить заощадити на оплаті за тепло вдвічі, а ще буде утеплення фасаду.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...