Злодіям не вдалося пограбувати приватну оселю

zlodiyam-ne-vdalosya-pohrabuvaty-pryvatnu-oselyu

Один з будинків по вулиці Залізничній, що в Квасилові, намагалися пограбувати минулої ночі троє невідомих. Щоправда, спроба виявилася невдалою. Заставши вдома господаря – зловмисники утекли.

Господар будинку, який хотіли пограбувати, Олександр припускає, що злодії не очікували побачити когось в оселі:

– Ця неприємна для мене подія трапилася близько дванадцятої ночі. Злодії через паркан проникли до мене у двір, а потім, виламавши фурнітуру вікна – до однієї з кімнат. Причому їм вдалося зробити це за якихось кілька секунд. Я прокинувся від незнайомих звуків, вийшов у коридор, увімкнув світло і побачив одного зі зловмисників. Мене він також помітив, після чого почав тікати через вікно, пошкодивши двері в хаті та зірвавши карниз зі шторами. Я не міг наздогнати їх, бо був роздягнений, але добре розгледів через вікно, що злодіїв було троє.

Одягнувшись я побіг до дільничного опорного пункту поліції в Квасилові, але там опівночі нікого не виявилося. За 45 хвилин прибула слідчо-оперативна група з Рівненського районного відділення поліції. Поліцейські склали протокол і повідомили, що грабіжники завдали мені збитків на 3800 гривень. Оперативники підозрюють, що, швидше за все, злодії є місцевими. По слідах на снігу видно, що двоє з них тікали в посадку, а один – побіг через колію.

Знаю, що по вулицях Залізничній, Набережній, Новій та Білій вже не один місяць вештається група осіб, які постійно щось видивляються і випитують у жителів. Тож вважаю, що влада та поліція у Квасилові мають працювати більш відповідально, щоб подібні випадки більше не повторилися.

Нагадаємо, у травні цього року невідомі зловмисники, також вночі, викрали дві ковані лавки з території Квасилівської Петро-Павлівської Української Православної церкви Київського Партіархату. Тоді злодіїв так і не знайшли.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...