Звіт голови Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей» Павла Дутка про роботу, проведену в 2017 році

Шановні квасилівчани! Хоча я і не є розпорядником бюджетних коштів, але уже за традицією на початку кожного року звітую про свою діяльність в році минулому. Тож нині саме настав час підбити підсумки моєї роботи в 2017 році.

Січень

Звернувся до виконавчого комітету Квасилівської селищної ради з пропозицією профінансувати харчування вихованців Квасилівського ДНЗ (ясла-садок) на сто відсотків коштом селищного бюджету, використовуючи для цього гроші, отримані із акцизного податку від продажу в селищі алкоголю та тютюну. Виконком відмовився розглядати моє звернення, але ми обов’язково повернемося до реалізації цієї ідеї в майбутньому.

http://kvasyliv.rv.ua/hto-platytyme-za-harchuvannya-ditej-v-kvasylivskomu-dytsadku/

Лютий

Організував та провів у Квасилові тренінг на тему «Громадський контроль за владою. Кампанія лобіювання громадських інтересів адвокасі», в рамках якого представники політичної партії «Сила Людей» вчили мешканців Квасилова правильно писати запити і звернення до органів влади, а також розповідали про механізми впливу, за допомогою яких можна вирішити проблеми, що хвилюють громаду.

http://kvasyliv.rv.ua/kvasylivachan-navchatymut-pravylno-kontrolyuvaty-vladu/

Березень

1. Колективне підприємство «Житловик-1» відреагувало на моє минулорічне звернення до селищної ради, запровадивши посаду підсобного робітника, що почав вантажити в кузов сміттєвоза усі побутові відходи під час вивозу сміття з приватного сектору. Раніше до мене зверталися мешканці Квасилова, яких обурював факт небажання працівників колективного підприємства «Житловик-1» вантажити сміття у машину.

http://kvasyliv.rv.ua/smittya-z-pryvatnoho-sektora-kvasylova-vidteper-zabyratyme-vantazhnyk/

2. Після розмови з мешканцями вулиці Богдана Хмельницького, звернувся до Рівненських облдержадміністрації та райдержадміністрації, а також Квасилівської селищної ради, закликавши представників влади заборонити рух великогабаритних машин приватним сектором Квасилова, пустивши їх територією заводу «Рівнесільмаш». За кілька місяців влада створила відповідну робочу групу з вирішення даного питання, але не включила до неї ні мешканців вулиці, ні представників політичної партії «Сила Людей». Як наслідок, графік руху змінили, не врахувавши при цьому побажання мешканців вулиці Богдана Хмельницького, заборонивши великогабаритним машинам їздити лише вулицями Соборною та Індустріальною.

http://kvasyliv.rv.ua/u-kvasylovi-na-lyudej-sypletsya-shtukaturka-zi-stin-zavodu/

Квітень

Разом з іншими громадськими активістами організував та провів збори виборців селища Квасилів. Учасники заходу поставили незадовільну оцінку діяльності влади Квасилова, вказавши на відсутність позитивних результатів роботи селищного голови та небажання ним налагоджувати діалог між селищною радою та громадою. У результаті, учасники зборів одноголосно ухвалили рішення звернутися до голови Квасилівської селищної ради Степана Горбатюка з вимогою припинити порушувати норми закону «Про місцеве самоврядування» і нарешті прозвітуватися публічно перед громадою про свою діяльність. Селищний голова проігнорував звернення, так жодного разу відкрито перед громадою і не прозвітувавшись.

http://kvasyliv.rv.ua/hromada-vymahaje-publichnoho-zvitu-vid-selyschnoho-holovy/

Травень

Звернувся до ректора Національного університету водного господарства та природокористування Віктора Мошинського з проханням дослідити стан підземної і поверхневої гідросфери в межах території вулиць Зеленої та Давньої і надати рекомендації для його покращення. У результаті, спеціалісти університету здійснили роботи з проведення аналізу гідрогеологічної ситуації та підготували свої рекомендації, як вирішити проблему підтоплення на зазначеній території. На жаль, влада не поспішає їх виконувати, тож питання підтоплення даної частини Квасилова й наділі залишається невирішеним.

Червень

Разом з іншими активними мешканцями Квасилова та воїнами АТО доклав усіх зусиль, щоб зберегти землю біля кафе «Затишок» у власності територіальної громади. Після наших пікетів сесій Квасилівської селищної ради та розмови із селищним головою, очільник Квасилова Степан Горбатюк та депутати скасували своє попереднє рішення про виділення земельної ділянки Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату.

http://kvasyliv.rv.ua/zemlya-bilya-zatyshku-zalyshytsya-u-vlasnosti-terytorialnoji-hromady/

Липень

1. Зробив подарунок мешканцям Квасилова до престольного свята та Дня селища, відзнявши відеоролик, на якому видно, як наш населений пункт виглядає з висоти пташиного польоту.

http://kvasyliv.rv.ua/pavlo-dutko-pokazav-yak-selysche-vyhlyadaje-zhory-video/

2. Під час телепроекту «Голос громади» на телеканалі «Рівне 1» висловив свою позицію, стосовно об’єднання Квасилова з іншими населеними пунктами у єдину територіальну громаду в рамках реформи децентралізації в Україні.

http://kvasyliv.rv.ua/videozapys-teleproektu-holos-hromady-scho-vidbuvsya-v-selyschi/

Вересень

Організував на центральному майданчику в Квасилові сімейний показ популярного мультфільму під відкритим небом. У перегляді взяли участь більш, ніж 300 дітей та дорослих.

http://kvasyliv.rv.ua/multfilm-pid-vidkrytym-nebom-dyvylosya-kilka-soten-ditej-ta-doroslyh/

Жовтень

Разом з рівненським зоозахисником Аллою Лосік та представниками громади селища розробили та подали на розгляд селищної ради програму регулювання чисельності безпритульних тварин в селищі «Квасилів – дружній до тварин», яка передбачає стерилізацію та вакцинацію бродячих собак. У грудні Квасилівська селищна рада заклала кошти на проведення стерилізації та включила вирішення цієї проблеми до основних проблемних питань у 2018 році.

http://kvasyliv.rv.ua/na-sterylizatsiyu-brodyachyh-sobak-u-kvasylovi-vydilyly-koshty/

Листопад

Організував та провів у Квасилові всеукраїнську акцію «Впливай на бюджет свого селища!», яка відбулася в рамках громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!». За кілька тижнів громадські активісти зібрали від мешканців селища пропозиції до бюджету Квасилова на 2018 рік. З 11 поданих нами пропозицій 5 депутати Квасилівської селищної ради включили до Програми економічного та соціального розвитку селища на 2018 рік.

http://kvasyliv.rv.ua/yaki-propozytsiji-do-byudzhetu-podaly-meshkantsi-selyscha/

Грудень

Взяв участь у програмі «Народний контроль» та телеканалі «Сфера-ТВ», ще раз привернувши увагу громадськості до проблеми підтоплення поверхневими та зливовими водами вулиць Зеленої та Давньої у Квасилові.

Січень – грудень

З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності селищної влади, власним коштом та за допомогою інших членів партії та громадських активістів впродовж року відзняв 11 пленарних засідань сесії та 7 засідань виконавчого комітету Квасилівського селищної ради.

З метою інформування мешканців Квасилова про актуальні події, які відбуваються в селищі, впродовж року власним коштом та за допомогою інших членів партії випустив 4 номери громадсько-політичної газети «Інший Квасилів», яка розповсюджувалася безкоштовно.

Впродовж року реалізовувати наші спільні ідеї мені допомагали члени Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей», громадської організації «Новий Квасилів» та просто громадсько активні мешканці нашого селища. Усім їм висловлю велику подяку за це.

Вітаю мешканців Квасилова з Новим Роком та Різдвом Христовим! Разом ми усі – велика сила!

З повагою, ваш Павло ДУТКО

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...