Звіт голови Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей» Павла Дутка про роботу, проведену в 2018 році

Шановні квасилівчани! Окрім влади, у нашому селищі є і дієва опозиція, яка контролює діяльність депутатської більшості, пропонує свої шляхи розвитку населеного пункту та власним коштом організовує культурно-спортивні заходи. До вашої уваги – мій звіт про пророблену за 2018 рік роботу, як керівника первинного осередку партії «Сила Людей».

Лютий

Зібрав інформацію про усі несправні ліхтарі вуличного освітлення, що знаходяться на різних вулицях та подав її на розгляд Квасилівської селищної ради, запропонувавши передбачити в бюджеті кошти на поточний ремонт електроліній. Більшість зі вказаних мною дефектів ЖКГ влада усунула впродовж місяця.

http://kvasyliv.rv.ua/kvasylivchanyn-zaproponuvav-vladi-navesty-lad-z-vulychnym-osvitlennyam/

Квітень

Організував та провів спільно з Рівненською районною федерацією футболу на спортивному майданчику «Піщанка» дитячий турнір з міні-футболу «Квасилівська весна». У змаганнях взяли участь команди Рівненського району з Дубів, Кустина, Квасилова та Шубкова. Усі учасники отримали пам’ятні кубки та грамоти.

http://kvasyliv.rv.ua/u-kvasylovi-zmahalysya-dytyachi-futbolni-komandy-foto/

Травень

1. Взяв участь у відборі до національного телепроекту «Нові лідери» із програмною метою будівництва у селищі Квасилів дитячо-юнацької спортивної школи, де будуть готувати школярів для участі в серйозних змаганнях районного, обласного та всеукраїнського рівнів. Презентував наше селище на всеукраїнському рівні і привернув увагу країни до його проблем.

https://novilidery.com/lider/dutko-pavlo?fbclid=IwAR3jGU6SvHMpZnv5ZEAQsVZ2A1jgY1OV3jyimcO_GbWyHEJGgF4oCJidQtI

2. Долучився до загальноукраїнської акції «Книга, що єднає», подарувавши українську класичну літературу дітям та дорослим зі сходу України, де тривають бойові дії.

Червень

Від імені Квасилівської «Сили Людей» звернувся до Квасилівської селищної ради з пропозицією  встановити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік у розмірі 0 відсотків, тобто позбавити мешканців Квасилова цього податкового навантаження взагалі. Через п’ять місяців влада селища підтримала наші пропозиції частково, позбавивши сплати податку на нерухоме майно учасників АТО та пенсіонерів, що отримають мінімальний розмір пенсії.

Липень

Організував та провів у Квасилові фестиваль мультфільмів. Впродовж чотирьох вечорів поспіль мешканці селища різного віку, але переважно – діти, брали участь у сімейному перегляді мультфільмів на великому екрані під відкритим небом. Сімейний перегляд двічі відбувався на центральному дитячому майданчику Квасилова «Веселці», а також в дворах п’ятиповерхівок селища, за адресою: Рівненська, 2 та Рівненська, 1. Даний захід відбувається у Квасилові вже другий рік поспіль і стає традиційним.

http://kvasyliv.rv.ua/multfilm-schovechora-kvasylivskym-dityam-podaruvaly-svyato-foto/

Вересень

Організував та провів серед активних мешканців Квасилова змагання з гри «Світ громад». Гра є симулятором державного управління органів місцевого самоврядування. Вона копіює події, які трапляються в реальному житті у таких громадах, як квасилівська. Завдання гравців – наповнити бюджет громади, побудувати важливі соціальні об’єкти інфраструктури і зробити громаду економічно привабливою.

Жовтень

1. Записав відеозвернення до голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка з проханням відремонтувати центральну вулицю Квасилова Рівненську, проїжджа частина якої уся вкрита ямами та вибоїнами, внаслідок чого рух на окремих ділянках перетворився у односторонній. З тих пір влада області кілька разів робила спроби провести ремонтні роботи частини дороги, але ситуація після цього не покращилася. Тож у новому році ми знову нагадаємо керівникам облдержадміністрації про цю проблему.

https://www.youtube.com/watch?v=BuPhobFKkpo&fbclid=IwAR06S7dHzt2oX3SLeOzn9uKPJb3l6Pb1RjSQu0IjGvrpoD-GgCcD1FjUeRk

2. Відвідав Пластову оселю у селі Волошки Рівненського району, де від імені Квасилівської «Сили Людей» подарував хлопцям та дівчатам, які є членами цією скаутської організації, книги з історії України, української церкви та пластового руху.

3. Надіслав відкритий лист співвласниці контрольного пакету акцій ПАТ «Рівнесільмаш» Лорейн МакМахон із закликом відремонтувати фасад одного з корпусів заводу, розташованого на вулиці Богдана Хмельницького поблизу селищної ради, невпинна руйнація якого становить небезпеку для перехожих. Жодної відповіді та реакції на своє звернення до цих пір не отримав.

http://kvasyliv.rv.ua/kvasylivchanyn-hoche-zupynyty-rujnuvannya-stin-rivnesilmashu/

Листопад

1. Після нашого двомісячного тиску на владу депутати Квасилівської селищної ради відмінили своє попереднє, незаконне рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території». Замість нього обранці одразу ж ухвалили нове, згідно з яким передбачені громадські слухання стосовно вирішення подальшої долі земельної ділянки розміром у 9 гектарів, розташованої за кафе «Затишок» між вулицями Перспективною та Молодіжною. Щоправда, громадських слухань представники влади до цих пір так і не провели.

http://kvasyliv.rv.ua/scho-buduvaty-na-perspektyvnij-vyrishyt-hromada/

2. Разом з іншими членами Квасилівської «Сили Людей» зібрав кошти, за які ми придбали нову бензопилу, що була потрібна українським солдатам для заготівлі дров на зиму, і відправили її на схід України в зону бойових дій.

http://kvasyliv.rv.ua/meshkantsi-selyscha-dopomahayut-ukrajinskij-armiji/

Грудень

Разом з керівництвом Рівненського районного відділення поліції виступив з ініціативою встановлення у Квасилові 12 камер відеоспостереження, за допомогою яких вдасться зупинити хвилю крадіжок та вчинення інших злочинів у селищі. Депутати Квасилівської селищної ради підтримали цю ідею і передбачили у бюджеті на 2019 рік кошти для придбання та встановлення відеокамер.

http://kvasyliv.rv.ua/kamery-videosposterezhennya-obitsyayut-vstanovyty-do-velykodnya/

Січень-грудень

Задля забезпечення відкритості та прозорості діяльності влади, власним коштом та за підтримки інших членів партії, не використавши жодної копійки з бюджету, відзняв відеозаписи 7 пленарних засідань сесій та 7 засідань виконавчого комітету Квасилівської селищної ради. Усі їх можна переглянути на офіційному каналі Квасилівської «Сили Людей» у «YouTube» за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCq1lFA5iiKP5rVut9ignY-A

З метою інформування мешканців Квасилова про актуальні події, які відбуваються в селищі, впродовж року власним коштом та за допомогою інших членів партії випустив 3 номери громадсько-політичної газети «Інший Квасилів», яка розповсюджувалася безкоштовно.

Починаючи з листопада минулого року проводжу прямі щомісячні трансляції своїх виступів на «Facebook», під час яких розповідаю мешканцям Квасилова про найсвіжіші новини селища, висловлюю власну позиції стосовно тих, чи інших подій, та відповідаю на запитання людей.

Надзвичайно вдячний за плідну співпрацю та допомогу впродовж року членам Квасилівської «Сили Людей», представникам громадської організації «Новий Квасилів» та просто активним квасилівчанам. Разом з вами можна звернути гори! Впевнений, що у майбутньому в нас з вами ще багато спільних перемог!

З повагою, ваш Павло ДУТКО

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...