Звіт про результати діяльності у Рівненській районній раді депутата Павла Дутка за період з грудня 2020 по грудень 2021 року

Шановні жителі Рівненського району! Шановні квасилівчани! Шановні друзі! 3 грудня 2020 року відбулося перше пленарне засідання сесії Рівненської районної ради восьмого скликання. Після нього я, завдяки вашій підтримці на виборах, офіційно став депутатом Рівненської районної ради, а також обійняв посади голови фракції політичної партії «Голос», члена президії та радника голови Рівненської районної ради.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян. Пропоную вашій увазі звіт про результати своєї діяльності за період з грудня 2020 по грудень 2021 року.

Участь у пленарних засіданнях – 10/10 (100%)

Участь у засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків – 11/11 (100%)

Депутатські запити та звернення – 58

Підготовлені депутатом рішення (автор або співавтор), які прийняла рада – 10

Виступи у сесійній залі ради – 16

Опрацьовано письмових звернень громадян – 28

Проведено зустрічей з виборцями – 11

Став автором чи співавтором наступних рішень, які прийняла Рівненська районна рада:

Від 29 грудня 2020 року № 83 «Про депутатський запит депутата районної ради Дутка Павла Юрійовича щодо утворення стихійного сміттєзвалища на березі річки Замчисько у Костополі».

Від 22 січня 2021 року № 115 «Про звернення Рівненської районної ради щодо необхідності негайного зниження тарифів на споживання та транспортування газу та електроенергії».

Від 24 березня 2021 року № 207 «Про положення про Координаційно-консультативну раду з питань місцевого самоврядування при голові Рівненської районної ради».

Від 24 березня 2021 року №227 «Про звернення депутатів Рівненської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України та Міністерства юстиції України щодо заборони діяльності Антиукраїнських політичних партій «Опозиційна платформа –За життя», «Партія Шарія», «Опозиційний блок», «НАШі» та «Перемога Пальчевського»».

Від 24 березня 2021 року №230 «Про звернення депутатів Рівненської районної ради до Рівненської обласної ради та Рівненської міської ради щодо необхідності встановлення пам’ятника засновнику УПА «Поліська Січ», генерал-хорунжому Тарасові Бульбі-Боровцю на бульварі Директорії у Рівному».

Від 24 березня 2021 року №231 «Про депутатський запит депутата районної ради Дутка Павла Юрійовича щодо необхідності підняття рівня дороги по вулиці Набережній в смт Квасилів в зоні ділянок, виділених учасникам бойових дій».

Від 24 березня 2021 року №232 «Про депутатський запит депутата районної ради Дутка Павла Юрійовича щодо відновлення руху потягів «Рівне-Могиляни» та «Могиляни-Рівне»».

Від 24 червня 2021 року № 304 «Про підписання Угоди про транскордонну співпрацю між Люблінським повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Рівненським районом Рівненської області, Україна».

Від 24 червня 2021 року №315 «Про депутатський запит депутата районної ради Дутка Павла Юрійовича щодо систематичної вирубки лісу на території Мізоцької територіальної громади Рівненського району».

Від 30 вересня 2021 року № 353 «Про звернення Рівненської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї».

Грудень 2020 року

1. Свою депутатську діяльність розпочав із того, що опрацював усі побажання виборців та, сформувавши їх у вигляді пропозицій до бюджету розвитку на 2021 рік, подав на розгляд Рівненської міської ради. На жаль, з 11 пропозицій квасилівчан та рівнян, влада міста впродовж 2021 року реалізувала лише одну. Усі інші питання залишаються невирішеними, хоча кошти на роботи по окремих з них в бюджеті і закладалися.

http://kvasyliv.rv.ua/vid-remontu-betonky-do-oblashtuvannya-plyazhu-deputat-podav-svoji-propozytsiji-do-byudzhetu/

2. До мене, як до депутата Рівненської районної ради, звернулися жителі Костополя, які просили посприяти у ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на березі річки Замчисько у місті. Тож саме вирішення цієї проблеми стосувався мій перший депутатський запит. Вже у січні Державна екологічна інспекція Поліського округу зобов’язала міського голову Костополя ліквідувати сміттєзвалище.

https://rivnepost.rv.ua/news/nesanktsionovane-smittezvalishche-viyavili-kostopilchani-na-berezi-richki-zamchisko

Січень 2021 року

У зв’язку зі зростанням суспільної напруги довкола різкого здорожчання тарифів на газ і тепло, разом зі своїми колегами із фракції політичної партії «Голос» ініціював проведення позачергової сесії Рівненської районної ради, на якому депутати одноголосно звернулися до Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України з вимогою негайно знизити тарифи на споживання та транспортування газу та електроенергії.

https://itvmg.com/news/deputaty-rivnenskoyi-rajrady-zvertatymutsya-do-kabminu-z-vymogoyu-zmenshyty-taryfy-na-gaz

Березень 2021 року

Звернув увагу на те, що у Стратегічному плані розвитку громади селища Квасилів у складі Рівненської міської територіальної громади, який мала затвердити сесія Рівненської міської ради, відсутній пункт про капітальний ремонт вулиці Білої у Квасилові. Надіслав депутатське звернення на адресу міського голови Рівного з вимогою включити даний пункт до Стратегічного плану. Більшість депутатів міськради підтримали мою пропозицію. На жаль, поточного ремонту дочекатися поки так і не вдалося. Але у липні-серпні 2021 року Рівненська міська рада здійснила поточний ремонт вулиць Тихої, Вишневої та Білої у Квасилові, вклавши на їх проїзджу частину асфальтогранулят.

http://kvasyliv.rv.ua/u-stratehichnyj-plan-rozvytku-kvasylova-zabuly-vpysaty-remont-vulytsi-biloji/

http://kvasyliv.rv.ua/na-dorohah-vulyts-tyhoji-vyshnevoji-ta-biloji-vkladut-asfaltohranulyat/

Квітень 2021 року

Разом із громадською організацією «Новий Квасилів» та небайдужими жителями Квасилова організував та провів у спільному дворі дев’ятиповерхівок по вулиці Молодіжній, 36 та 38 акцію «Зроби свій двір зеленим!». Таким чином, у Квасилові з’явилася черешнева алея. Акцію «Зроби свій двір зеленим!» ми проводили у Квасилові кожних півроку. Як наслідок, за весь цей час висадили у чотирьох дворах 80 саджанців яблунь, абрикосів, груш і ось тепер – черешень.

http://kvasyliv.rv.ua/u-kvasylovi-vysadyly-chetvertu-fruktovu-aleyu-chereshnevu-foto/

Травень 2021 року

Разом із Рівненською районною федерацією футболу організував та провів на центральному стадіоні селища традиційний дитячий міні-футбольний турнір «Квасилівська весна». У змаганнях взяли участь команди дітей 2007 року народження та молодші з Квасилова, Рівного, Кустина, Тайкур, Обарова та Городка. Переможці та призери отримали пам’ятні кубки та грамоти.

http://kvasyliv.rv.ua/peremozhtsyamy-dytyachoho-mini-futbolnoho-turniru-kvasylivska-vesna-staly-hospodari-foto/

Червень 2021 року

1. За дорученням жителів Мізоччини, виніс на розгляд сесії Рівненської районної ради свій депутатський запит, щодо систематичної вирубки лісу на території Мізоцької територіальної громади Рівненського району. Колеги-депутати підтримали його одноголосно. У лісі поблизу сіл Нова Мощаниця, Стара Мощаниця, Зелений Дуб, Буща та Борщівка працівники приватного лісництва під виглядом санітарних вирізок дерев регулярно, майже щодня вирубували сосни і вивозили їх у великій кількості великогабаритним транспортом. Вже невдовзі головне управління національної поліції в Рівненській області розпочало перевірку стосовно цієї справи, після чого вирубка дерев на час призупинилася, а далі – вже не була настільки відвертою і шкідливою для громади.

2. Виступив одним із ініціаторів передачі комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» разом із квасилівською котельнею та іншим майном із спільної власності територіальних громад Рівненського району на баланс Рівненської міської територіальної громади. Разом із колегами-депутатами підтримав це рішення на сесії районної ради, що відбулася 24 червня. У серпні Рівненська міська рада прийняла підприємство, перейменувавши його у КП «Квасилівтеплоенерго». Як виявилося згодом, дане рішення було абсолютно правильним, аде дозволило суттєво зменшити тариф на тепло жителям Квасилова.

Липень 2021 року

«Укрзалізниця» позитивно відреагувала на мій депутатський запит, проголосований у березні 2021 року, знову запустивши рух раніше відмінених електропотягів №6284 «Рівне-Могиляни» на час відправлення з Рівного о 12 годині 27 хвилин та №6285 «Могиляни-Рівне» на час відправлення з Моглилян о 13 годині 55 хвилин (час прибуття у Рівне – 14 година 58 хвилин). Серед великих станцій та платформ, де зупиняється потяг – Квасилів, Здолбунів, Івачків, Українка та Оженин.

https://www.uktoday.com.ua/obidnya-elektrychka-rivne-mogylyany-vidnovlyuye-svij-ruh/

Серпень 2021 року

Подав три своїх проєкти на розгляд координаційної ради громадського бюджету Рівного. Два з них допустили до голосування. Вони стосувалися облаштування парку відпочинку поблизу вулиці Перспективної та облаштування пляжу «Грабарка» на межі з селом Корнин. На жаль, відданих квасилівчанами голосів не вистачило для перемоги проєктів, а до моєї пропозиції передбачити для Квасилова гарантовану квоту серед переможців міський голова Рівного не прислухався.

http://kvasyliv.rv.ua/dva-projekty-hromadskoho-byudzhetu-vid-pavla-dutka-dopustyly-do-holosuvannya-video/

Вересень 2021 року

Взяв участь у відзначенні Дня знань у рідному Квасилівському НВК «школа-ліцей». Нагородив почесними грамотами Рівненських районної ради та райдержадмінстрації за сумлінну працю, високий професіоналізм у педагогічній діяльності, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня знань квасилівських вчителів. Також впродовж вересня відзначив почесними грамотами підприємців та представників інших професій.

http://kvasyliv.rv.ua/u-shkoli-vidbulosya-svyato-pershoho-dzvonyka-foto/

Жовтень 2021 року

1. Вже вдруге за кілька останніх місяців написав депутатське звернення в управління охорони здоров’я Рівненської міської ради з вимогою якнайшвидше розпочати роботи із ремонту Квасилівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Хоча єдиний медичний заклад Квасилова зачинили ще в червні, його ремонт не розпочинали впродовж чотирьох місяців. Згодом роботи дійсно розпочалися. Вони тривають до цих пір.

http://kvasyliv.rv.ua/u-miskij-radi-nazvaly-novu-datu-zakinchennya-remontu-ambulatoriji-selyscha/

2. Служба автомобільних доріг у Рівненській області відреагувала на моє депутатське звернення, виконавши роботи по встановленню дорожніх знаків «Пішохідний перехід» та нанесенню горизонтальної розмітки в центрі Квасилова (вулиці Рівненська та 1 Травня). Що стосується встановлення в межах примикання переходів перильного огородження, що відділятиме тротуар і проїзджу частину вулиці, то до вивчення цього питання дорожники пообіцяли повернутися у 2022 році.

http://kvasyliv.rv.ua/deputat-podyakuvav-dorozhnykam-za-robotu-i-nahadav-jim-pro-obitsyanku-vstanovyty-parkan/

Листопад 2021 року

Зареєстрував звернення до голови виконавчого комітету Рівненської міської ради Олександра Третяка, в якому запропонував встановити єдиний тариф на послуги з теплопостачання для населення Рівного та Квасилова у розмірі 1913 гривень 16 копійок за одну гігакалорію. Невдовзі відбулося засідання виконкому, на якому дійсно підтримали дану пропозицію. До того жителі Квасилова платили за гігакалорію значно більше – 2130,50 гривні.

http://kvasyliv.rv.ua/dutko-zvernuvsya-do-tretyaka-z-pryvodu-taryfiv-na-teplo/

http://kvasyliv.rv.ua/u-selyschi-oplachuvatymut-teplo-za-takym-zhe-taryfom-yak-i-u-rivnomu-video/

Грудень 2021 року

Робота на користь громади Рівненського району триває.

Щиро вдячний та висловлюю глибоку повагу платникам податків, які наповнюють бюджети громад Рівненського району, а також усім тим, хто слідкує за моєю діяльністю, звертається до мене, як до депутата, підтримує мої ініціативи та долучається до організованих мною акцій та подій!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...