Зимовий футбол: чергова перемога на «Хіміку» (+фото)

Приємно здивували своїх прихильників гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів» минулої суботи, 2 лютого. На запасному полі стадіону «Хімік» у Рівному, вони в рамках відкритого зимового чемпіонату Рівненського району не просто обіграли, а розгромили одного з головних фаворитів змагань – великоомелянську «Славію» – 3:0.

Таким чином квасилівчани помстилися багаторічному чемпіону району «Славії» за дві поразки в минулому році і, хоча, можливо, про це ще і рано говорити, підтвердили свої амбіції боротися за «золото» в сезоні 2019 року, який стартує в травні.

Що ж стосується зимового чемпіонату Рівненського району, то наразі ФК «ЛМЗ-Квасилів» очолює турнірну таблицю групи «Б», маючи максимальну кількістю набраних очок. Дядьковицький «Ювентус» та малошпаківську «Злагоду», що йдуть слідом, квасилівчани випереджають за додатковими показниками.

Результати інших матчів 2 туру в групі «Б»: «Злагода» (Малий Шпаків) – ФК «Олександрія» – 4:2, «Ювентус» (Дядьковичі) – «Гоща АТО» – 6:1, ФК «Тинне» (Вересневе) – «Єдність» (Мидськ, Костопільский район) – 2:1.

Продовжить свої виступи на відкритому зимовому чемпіонаті Рівненського району ФК «ЛМЗ-Квасилів» наступної суботи, 9 лютого. Цього дня футболісти селища зустрінуться зі «Злагодою» із Малого Шпакова. Обидві команди очок в турнірі ще не втрачали, тож гра обіцяє бути цікавою. Початок матчу – о 12.30.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...