Зимовий районний чемпіонат з футболу: дорослі перші, юнаки – останні (+фото)

Набирає обертів відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу, участь в якому беруть одразу дві квасилівські команди. Так ФК «ЛМЗ-Квасилів» минулих вихідних здобув одразу дві перемоги, одноосібно очоливши турнірну таблицю власної групи. Юнаки ж з ДЮСШ «Колос» поки виступають менш переконливо.

У суботу, 11 лютого, ФК «ЛМЗ-Квасилів» зустрічався з ФК «Олександрія», який до того очок також не втрачав. Гра завершилася на користь квасилівчан – 2:0. Наступного ж дня «жовто-зелені» обіграли ще й малошпаківську «Злагоду» – 4:0.

А от юнацька команда ДЮСШ «Колос» поки не може на рівних боротися з дорослими районними клубами. Цього разу «колосівці» поступилися ФК «Новожуків» – 0:2 і залишилися єдиним представником групи «А», який ще не має очок у власному активі.

Результати інших матчів, що відбулися у групі «А»: ФК «Басів Кут» – «Сокіл» – 3:3, ФК «Городище» – «ГолДар» – 3:1, ФК «Олександрія» – ФК «Верхівськ» – 5:1.

З 12-ти очками після 4-х матчів ФК «ЛМЗ-Квасилів» йде першим. Трьома очками квасилівчанам поступаються ФК «Городище» та ФК «Олександрія». ДЮСШ «Колос» наразі посідає останнє 10-те місце у групі.

Наступної суботи, 18 лютого, ФК «ЛМЗ-Квасилів» у рамках відкритого зимового чемпіонату Рівненського району на запасному полі стадіону «Хімік» у Рівному прийматиме ФК «Верхівськ». Початок матчу – о 10.20. Трохи раніше, о 9.00 цього ж дня, на футбольне поле вийдуть команди ДЮСШ «Колос» та ФК «Городище». Зіграють квасилівські юнаки і у неділю, 19 лютого, коли, також о 9.00 зустрінуться з ФК «Басів Кут».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...